Lotnisko

Charakterystyka dróg startowych
(Oznaczenie RWY/Kierunek geograficzny/Wymiary RWY (m)/Rodzaj nawierzchni):

06	058 GEO	710x100 	trawiasta
24 	238 GEO 	710x100 	trawiasta
16 	163 GEO 	640x100 	trawiasta
34 	343 GEO 	640x100 	trawiasta

Lotnisko Radom- Piastów (widok od poludniowej strony)

              

ATZ EPRP

 

LOKALIZACJA I DOJAZD

                  Lotnisko Radom - Piastów znajduje się 7 km na północ od Radomia przy drodze nr. 7 prowadzącej z Warszawy. Odległość z centrum Warszawy to 90 km. Droga Warszawa - Radom została zmodernizowana i zmieniona w drogę ekspresową, którą to dojazd do lotniska zajmuje z centrum Warszawy około jednej godziny. Jadąc z Warszawy po minięciu miejscowości Jedlińsk z charakterystycznym białym kościołem, mijamy stawy hodowlane i w miejscowości Wsola na swiatłach (z lewej strony skrzyżowania stoi czerwony kosciół) skrecamy w prawo na Piastów. Po przejechaniu około 600m należy skręcić w pierwszy wjazd na lotnisko z napisem "LOT" oraz "PETROLOT". 

Info
Serdecznie zapraszamy do naszego klubu na szkolenie lotnicze do licencji pilota samolotowego PPL(A) oraz do licencji pilota szybowcowego SPL. Więcej można dowiedzieć się w zakładceSzkolenia.
 
Aeroklub PLL LOT posiada certyfikat nr. PL/FTO-113 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego upoważniający do prowadzenia szkolenia lotniczego. Certyfikat ważny jest do dnia 07/04/2015.
Logowanie
Reklama